Safari 4 lub 5 dniowe


Amboseli  i kilimandżaro

Na samym początku naszego Safari powita nas Szczyt Kilimandżaro, który jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych widoków w Kenii. Natomiast w Parku Narodowym Amboseli, wśród gęstych i zielonych łąk, widok tysiąca afrykańskich zwierząt w jednym momencie z pewnością zaprze nam dech w piersiach. 


Tsavo wschodnie i zachodnie + Amboseli

Odwiedzenie Parku narodowego Amboseli w połączeniu z Tsavo wschodnim i zachodnim jest dobrym wariantem, gdy planujesz spędzić na safari 4 dni.

Dzięki tej opcji będziesz mógł poznać różnorodny krajobraz jaki Kenii ma do zaoferowania swoim turystom.Tsavo wschodnie + Amboseli + Ziwani

To safari jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Trzeciego dnia zamiast wyprawy na Tsavo zachodnie, wybierzemy się w podróż wzdłuż granicy z Tanzanią, jadąc cały czas u podnóża szczytu Kilimandżaro.


wycieczka objazdowa

To safari łączy zwiedzanie każdego z wyżej omówionych parków narodowych Kenii. Podczas naszej wycieczki objazdowej trwającej pięć dni odwiedzimy Tsavo wschodnie, zachodnie, Amboseli i na zakończenie Ziwani, które pozwolą nam poznać różne oblicza Kenii.