Safari w Masai Mara


Masai Mara jest uznawany przez wielu turystów za najpiękniejszy park narodowy w Kenii.  Możemy się tam dostać zarówno z Nairobi, jak również awionetkami z Diani Beach, czy też z północnego wybrzeża Mombasy.

 

Przeżyjcie safari w Kenii na Masai Mara, może właśnie podczas Waszego safari będziecie mogli przeżyć największą migrację zwierząt, zwaną "the great Migration", kiedy to tysiące zwierząt w ogromnych stadach wędrują z Tanzanii, przez bujne obszary sawanny.  Podczas wędrówki bardzo charakterystyczny jest moment przejścia zwierzyny przez rzekę w Masai Mara.

 

Safari Massai Mara
the Massai

 Aby jednak udać się na safari na Masai Mara trzeba wygospodarować czas lub zarezerwować safari samolotem. Wówczas program naszego safari możemy połączyć z zobaczeniem takich miejsc jak: park narodowy Hell`s Gate lub Aberdares,  jezioro Nakuru, jezioro Naivasha, krater Menegairezerwat narodowy Samburu czy też z wejściem na górę Mount Longonot.

 

Jak już pewnie zauważyliście istnieje wiele możliwości zaplanowania Safari na Masai Mara. Dlatego my dołożymy wszelkich starań, aby dopasować to Safari do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

 

Poniżej przedstawiliśmy dla was kilka propozycji safari na Masai Mara. Oczywiście nie są one jedynymi z możliwych opcji.

MASAI MARA, JEZIORO NAKURU I NAIVASHA

 

MASAI MARA- SAFARI PUR

 

 

LOT BALONE 

MASAI MARA