Daj się porwać przygodzie


Safari w Kenii
Safari w Kenii

 

Starannie zaplanowane Safari w Kenii może stać się jednym z największych i najciekawszych doświadczeń życia. Dlatego dokonując wyboru organizatora bądź trasy, analizujemy wiele kwestii. Jednak nie jest to tak proste, jak nam się wydaje. Na dzisiejszym rynku istnieje wiele firm organizujących Safari. Wówczas zadajemy sobie pytanie: Która oferta jest idealną opcją? O czym powinienem pamiętać i czym powinienem się kierować przy wyborze Safari? Co kryje się pod tajemniczymi nazwami, które po raz pierwszy słyszę? Czy też: Jaka jest najlepsza pora na wyprawę do Kenii?

 

 

Na wszystkie te pytania postaramy się znaleźć odpowiedź poniżej i przekonać Cię do wyboru naszej oferty.

Urlop w Kenii


Planujesz urlop w Kenii ? Dobrze trafiłeś. Pracownicy  Umbrella & Simo Jeep Safaris, którzy  pracują  na Diani Beach w Kenii , wiedzą jak sprawić, aby Twój urlop był niezapomnianą przygodą. Wiedzą też jakie regiony Kenii są w danym czasie godne zobaczenia, a także, czy zaszły jakieś zmiany i jak wygląda aktualna sytuacja w Kenii.  Dlatego wszelkie udzielane przez nas porady opierają się na doświadczeniu i aktualnej wiedzy.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i opinii naszych klientów wiemy też, że rozsądne jest zarezerwowanie Safari przed wyjazdem na urlop. Możemy to zrobić za pośrednictwem firmy działającej na terenie Polski, której główny oddział znajduje się w Kenii. Z jednej strony nasza radość jest większa wiedząc, co nas czeka. Po drugie możemy też lepiej przygotować się do Safari. Dzięki udzielonym przez nas poradom, będziecie mogli zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy, które w Kenii nie są tak łatwo dostępne jak w Polsce, a w czasie safari każdy z turystów powinien je posiadać.  Bardzo często, decydując się na safari dopiero podczas urlopu okazuje się że  nasz, bagaż może być nieodpowiedni na przygodę na safari.  

 

Rzeczą, która odróżnia nas od innych biur zajmujących się wyjazdami na safari jest przekonanie, że Kenia nie jest wyjątkowa tylko ze względu na świat zwierząt, który tam możemy poznać. Żyjąc w Kenii mogliśmy ją poznać z innej strony, dlatego naszym klientom chcemy pokazać nie tylko niesamowity świat zwierząt, z którego słynie safari w Kenii, ale również bogactwo i piękno świata roślin, czy też świata podwodnego, malownicze plaże jak również życie w stolicy Kenii- Nairobi oraz tamtejszą kulturę.

Egzotyczne zwierzęta możemy spotkać w wielu innych krajach, jednak dopiero, gdy połączymy te wszystkie części w jedno i świadomie przeżyjemy naszą przygodę na Safari, poznamy magię tego kraju. Wszystkie to jest częścią Kenii- kraju w którym mieszkamy i który kochamy. Daj się oczarować pięknem Kenii!

 

Naszym największym wyzwaniem jest stworzenie Twojego wymarzonego Safari, tak aby pozostało ono na długie lata w Twojej pamięci. Skontaktuj się z nami, aby razem stworzyć Twój program safari w Kenii.

 

Co jest ważne?


Safari w Kenii jest podobne pod względem technicznym do innych safari w Afryce. Każde safari ma jednak w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego- i tak też powinno być. Nie przeżyjemy dwóch takich samych Safari nawet w Kenii. Organizowane przez różne biura dostarczy nam też różnych wrażeń. Istnieje jednak wiele rzeczy, które są charakterystyczne dla każdego z organizatorów. Umbrella & Simo Kenia Jeep Safari podchodzi do wszystkich wypraw safari indywidualnie i stara się dbać o najmniejsze detale, tak aby każdy z naszych klientów przeżył niesamowitą przygodę. Jest to dla nas szczególnie ważne.

Wszystkie nasze safari mają charakter prywatny, tzn. że nie biorą w nich udział inni nieznani turyści, chyba, że na Wasze życzenie. 

W waszej przygodzie na Safari będzie towarzyszył Wam polskojęzyczny, niemieckojęzyczny lub anglojęzyczny przewodnik. 

 

Na nasze safari wybierzecie się jeepami lub przystosowanymi do tamtejszych warunków busami, które przed każdym wyjazdem na safari przechodzą gruntowną inspekcję. Możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań by pojazdy, którymi pojedziecie były przystosowane i sprawne techniczne.

 

W cenę każdego z naszych safari wkalkulowane są już koszta przejazdu, tak więc jedyne dodatkowe koszta, które poniesiecie to ew. kupno napoi oraz napiwki.

 

Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek choroby, alergie lub jesteś ograniczony ruchowo- powiedz to nam, a my weźmiemy to pod uwagę przy planowaniu Twojego safari. 

 

Nasz zespół jest do Waszej dyspozycji, nawet poza godzinami pracy naszego biura i oczywiście również podczas samego safari. 

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania w czasie Twojego pobytu w Kenii służymy pomocą zarówno w naszym biurze na plaży Diani Beach w miejscowości Bazaar, jak również w państwa hotelu, do którego może przyjechać nasz przedstawiciel.

 

Zadowolenie naszych klientów to nasz główny cel, jednak drugą ważną dla nas kwestią jest to, abyście po Waszej przygodzie na safari w Kenii byli przekonani, że dokonaliście dobrego wyboru decydując się na nasze usługi.  

 

Jeżeli chcielibyście się podzielić z naszymi przyszłymi klientami wrażeniami z przeżytego Safari w naszym towarzystwie  lub wyrazić opinię na nasz temat odwiedźcie nas na Facebook`u.