Kenia                                            Wycieczki                                         jednodniowe

Diani Beach Kenia to wymarzone, śnieżnobiałe plaże nad Oceanem Indyjskim, który zmienia swoje barwy wraz ze zmianą pory dnia. Dlatego może obserwować całą gamę odcieni niebieskich, od błękitu przez turkus aż po lazur.

Podróż do Kenii nie może się obyć bez wyjazdu na safari. Jest to niesamowite przeżycie, które pozostaje na całe życie w pamięci, a to dzięki różnobarwnemu obliczu Kenii. Temu jednak kto nie jest gotowy na bliski kontakt z naturą podczas safari możemy zaoferować równie ciekawe wycieczki jednodniowe. Dzięki nim będziecie mogli poznać Kenię z całkiem innej strony i poznać ogromną różnorodność natury, jaką ma na zaoferowania ten właśnie kraj.

 

Nie dajcie sobie wmówić, tak jak to mają w zwyczaju straszyć turystów w hotelach, że niebezpiecznie jest opuszczać teren hotelu. Jednak musimy pamiętać, że poziom przestępczości w Kenii jest zdecydowanie mniejszy niż w innych krajach turystycznych.

 

Jedne z najpiękniejszych wycieczek jednodniowych znajdziecie na naszej stronie. Odkryj z nami różne oblicz Kenii, bo Kenia to nie tylko hotel i plaże...

 


          Kaya Kinodo-  

      Puszcza przy Diani


                 Mombasa

 


  "Dzieci buszu" z bliska 

        Jaskinie Fikirini


             Snorkeling

      przy wyspie Wasini