5 dniowa wycieczka objazdowa

Nasz wycieczka objazdowa jest połączeniem wszystkich dotychczas omówionych parków narodowych. Odwiedzicie Park Narodowy Tsavo wschodnie i zachodnie, Amboseli jak również Park Narodowy Ziwani.

 

Nasze pięciodniowe safari, które zaczyna się z Mombasa lub Diani dostarczy nam niesamowitych wrażeń. Będziemy mogli podziwiać różne formy przyrody, które z pewnością zapadną nam na długi czas w pamięć.

 

Nasz program safari jest tak skonstruowany, aby przejazdy z jednego parku do drugiego były jak najkrótsze, natomiast czas spęczony w parkach jak najdłuższy.

 

Nasze campusy na tym safari mają różne standardy, jednak są zawsze czyste, jedzenie smaczne, a obsługa jest zawsze pomocna i miła.  

 

Pierwszego dnia naszego safari udamy się do Parku Narodowego Tsavo wschodnie. Następnie ruszymy na podbój parku Tsavo zachodnie. Kolejnym punktem naszego safari będzie Park Amboseli. Ostatnią noc naszego safari w Kenii spędzimy natomiast w Ziwani.

 

Podczas tej wycieczki objazdowej doświadczymy w pewnym stopniu życia w Kenii, zobaczymy jak żyją ludzie w małych wioskach, czy też miastach. Naszej pięciodniowej podróży będzie  towarzyszył i stale zadziwiał nas  swoim pięknem widok szczytu Kilimandżaro.